ОНЛАЙН-ТРЕНІНГОВА СЕСІЯ В РАМКАХ ПРОЕКТУ «DANUBE ENERGY+»

by Centre European
7 переглянуто

11 серпня 2020 року відбулася онлайн-тренінгова сесія для інноваційних стартапів в сфері енергоефективності для учасників проекту «Danube Energy+», що виконується в рамках Дунайської транснаціональної програми. Захід відбувся у форматі відеоконференції.

Проект спрямований на здійснення позитивних змін у політиці та практиці енергоефективності на регіональних рівнях Дунайського макрорегіону та допоможе у формуванні сприятливого середовища задля успішного впровадження інновацій у сфері енергоефективності. Учасниками проекту «DANUBE ENERGY +» є країни Дунайського макрорегіону, а саме: Німеччина, Болгарія, Словаччина, Словенія, Хорватія, Чехія, Румунія, Сербія та Україна (Закарпатська область, як цільовий регіон Дунайської Стратегії). На початку 2020 року на транснаціональному рівні був проведений конкурс бізнес-ідей. Для участі зареєстрували свої бізнес-ідеї молоді новатори з Німеччини, Болгарії, Словенії, Хорватії, Сербії, Чехії, Словаччини, Румунії та України. Автори найкращих бізнес-ідей з України запрошені для подальшій участі у транснаціональному проекті. Основне завдання проекту – підвищення потенціалу молодих новаторів щодо започаткування змін в сфері енергоефективності.

На початку тренінгової сесії Наталія Носа, керівник проекту, голова правління «Центру європейських ініціатив» привітала учасників, а також наголосила про важливість співпраці з міжнародними партнерами в рамках здійснення власних бізнес ідей та можливості співпраці в рамках Дунайського партнерства.

Наталія Носа оголосила результати конкурсу стартапів, відповідно до якого, серед учасників представники Чернівецької області отримали можливість в рамках проекту розробити свої бізнес-ідеї та увійти до транснаціональної мережі інноваційних стартапів та інноваційних ідей з метою просування бізнесу та залучення фінансування / інвестування. Експертами проекту представлені основні аспекти презентації-пітчу, які пропонуються транснаціональним консорціумом «Дунайська енергія +».

Наступна частина роботи сесії була присвячена презентаціям та обговорення власних ідей учасників.

Представники громадської організації «Перспективи ХХІ століття» з Буковини Віталій Яремчук та Лілія Кравчук презентували свою бізнес-ідею, яка базується на вирішенні питання транспортної інфраструктури та створення умов для електротранспорту а також ідеї смарт-зупинок як концепту бізнесу.

Учасники та організатори тренінгу вирішили наступну сесію провести 18-го серпня 2020 року.

Прес-центр ГО «Центр Європейських Ініціатив»

Цікаві дописи

English EN Hungarian HU Romanian RO Russian RU Slovak SK Ukrainian UK