by sorbamax

DANUBE ENERGY+ Підвищення потенціалу Молодих Новаторів щодо започаткування змін у сфері енергоефективності в Дунайському макрорегіоні.

Загальна мета проекту полягає у створенні сприятливого середовища, яке буде підтримувати молодих новаторів, щоб започатковувати зміни у сфері енергоефективності шляхом створення надзвичайно інноваційних стартапів у міжнародному регіоні Дунаю.

Проект «Danube Energy +», що виконується за підтримки Дунайської транснаціональної програма «Interreg», (Код проекту: DTP2-036-1.2) застосовує екосистему як інноваційну систему навчання для ключових учасників регіону, що буде розроблятися шляхом взаємодії навчання з партнерами проекту та ексклюзивні процеси проектування залучатиме регіональні державні адміністрації, університети, малі та середні підприємства та суб’єкти підтримки бізнесу. Він унікально складається з двох основних елементів:

– найкращих практик, моделей та досвіду в ідентифікації та мотивації окремих молодих новаторів у регіональних екосистемах та їх зв’язок з учасниками екосистем;

– розроблений інструмент «Danube Energy +», як схема вивчення передчасного прискорення для молодих новаторів, що підвищує їхні компетенції, щоб започаткувати успішні підприємства.

Навчальна система буде пілотована у 9 країнах, в яких беруть участь 90 ключових регіональних учасників екосистем та 90 молодих новаторів, які бажають покращити знання учасників регіональних екосистем.

Загальне партнерство проекту складається з партнерів проекту та асоційованих стратегічних партнерів. Всього є 9 партнерів проекту, з яких один є головним партнером (Німеччина), 6 – партнери ЄФРР (Болгарія, Хорватія, Чехія, Румунія, Словаччина, Словенія), 1 партнер IPA (Сербія) та 1 партнер ENI (Україна). Таким чином, дев’ять європейських держав із Дунайського регіону беруть участь у проекті.

Партнерство створене на географічній основі, щоб забезпечити збалансовану комбінацію, що відображає різний рівень інноваційної діяльності. На базі знань та досвіду у сфері підприємництва та енергоефективності, Організація Підтримки Бізнесу «InnoEnergy», є головним партнером проекту.

Партнером в проекті від України є Центр Європейських Ініціатив (Закарпатська обл. м.Ужгород).

Проект реалізовуватиметься у період  з серпня 2018 по липень 2021 рр.

Останні новини наших проектів:

English EN Hungarian HU Romanian RO Russian RU Slovak SK Ukrainian UK