by sorbamax

Energy Trap - Вихід з енергетичної пастки– більш свідомо для меншого споживання енергії.

Проект «Вихід з енергетичної пастки – більш свідомо для меншого споживання енергії»,  виконується за фінансової підтримки Програми ENI СВС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 (Номер проекту: HUSKROUA/1702/6.1/0138).

Метою проекту є стимулювання активної участі учнів та викладачів у скороченні викидів парникових газів шляхом їх навчання тому, як заощадити енергію в школах та будинках, та підвищення обізнаності про важливість збереження природних ресурсів шляхом просування енергії з відновлюваних джерел.

Проект спрямований на стимулювання активної участі студентів та викладачів у скороченні викидів парникових газів шляхом навчання їх, як економити енергію в школах та будинках, та підвищити обізнаність про важливість збереження природних ресурсів шляхом просування енергії з відновлюваних джерел.

Досягнення результатів відбудеться завдяки більш енергосвідомій поведінці учнів та вчителів щодо способу споживання енергії, щоб зупинити витрачання енергії як у школі, так і в родинному середовищі та отриманим знанням та навичкам під час тренувань, шляхом помірного споживання енергії та внеску у пом’якшення та адаптацію до зміни клімату. Відбудеться навчання учасників простими засобами, які можуть значно зменшити споживання електроенергії, тепла та води.

Проект виконується у складі міжнародного партнерства, а саме:

Некомерційне Північно-алфелдське регіональне агентство енергетики “LLC ENEREA” (Угорщина); Громадська організація «Центр європейських ініціатив» (Україна); Регіональна агенція інновацій “RIA” (Словаччина).

Початок проекту 01.07.2020. Термін реалізації проекту 24 місяців.

Посилання на сайт: https://energytrap.eu/

Останні новини наших проектів:

English EN Hungarian HU Romanian RO Russian RU Slovak SK Ukrainian UK