by sorbamax

NESICA - Нові енергетичні рішення у Карпатському регіоні, (NESICA)

Проект «Нові енергетичні рішення у Карпатському регіоні»,  виконується за фінансової підтримки Програми ENI СВС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 (Номер проекту: HUSKROUA/1702/6.1/0014).

Головним завданням проекту є сприяння підвищенню енергоефективності та відновлюваних джерел енергії через освіту та практичну діяльність в громадах з метою підтримки сталого використання навколишнього середовища в прикордонних регіонах України, Угорщини, Румунії та Словаччини.

За результатами проекту відбудеться покращення регіональної ситуації сталого використання навколишнього середовища у прикордонній зоні за рахунок ефективних та інноваційних енергетичних рішень у громадах, що надаються в результаті співпраці з університетами та професійними установами. Буде запроваджено стратегічний підхід в галузі енергоефективності, а діяльність, спрямована на енергоефективність, буде гармонізована по різні сторони кордону.

Проект виконується у складі міжнародного консорціуму а саме: Ужгородський Національний Університет (Україна), Самоврядування регіону Саболч-Сатмар-Берег (Угорщина), Університет Штефана чел Маре у Сучаві (Румунія), Громадська організація «Центр європейських ініціатив» (Україна), Технічний університет в Кошіце (Словаччина), Університет в місті Ніредьгаза (Угорщина).

Початок проекту 01.05.2020. Термін реалізації проекту 24 місяців.

Останні новини наших проектів:

English EN Hungarian HU Romanian RO Russian RU Slovak SK Ukrainian UK