Кращі рішення з енергоефективності та розвитку ВДЕ у Дубівській територіальній громаді Закарпатської області

by Centre European
64 переглянуто

Новоствореною  Лабораторією з енергоефективності для громад «NESICA», разом з експертами проекту проведено оцінку поточного стану та перспектив впровадження політики сталого енергетичного розвитку у трьох пілотних громадах Закарпатської області. Одним із результатів експертної роботи у Дубівській територіальній громаді стало розроблення практичного посібника «Кращі рішення з енергоефективності та розвитку відновлюваних джерел енергії у Дубівській територіальній громаді Закарпатської області».

Розробка експертного документу виконана в рамках реалізації завдань проекту «Нові енергетичні рішення у Карпатському регіоні» (NESiCA), що виконується за фінансової підтримки Програми ENI СВС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 (проект № HUSKROUAHUSKROUA/1702/6.1/0014) у складі міжнародного консорціуму а саме: Ужгородський Національний Університет (Україна), Самоврядування регіону Саболч-Сатмар-Берег (Угорщина), Університет Штефана чел Маре у Сучаві (Румунія), Громадська організація «Центр європейських ініціатив» (Україна), Технічний університет в Кошіце (Словаччина), Університет в місті Ніредьгаза (Угорщина).

Головним завданням проекту є сприяння підвищенню енергоефективності та відновлюваних джерел енергії через освіту та практичну діяльність в громадах з метою підтримки сталого використання навколишнього середовища в прикордонних регіонах України, Угорщини, Румунії та Словаччини.

Документ, «Кращі рішення з енергоефективності та розвитку відновлюваних джерел енергії у Дубівській територіальній громаді Закарпатської області» складається із таких основних розділів, як передумови до заходів з енергоефективності у громадах на території проекту та оцінка поточного стану та перспектив впровадження політики сталого енергетичного розвитку в територіальній громаді. Оцінка поточного стану включає в себе: загальний опис громади; перелік громадських будівель громади; споживання енергоресурсів будівлями, викиди парникових газів в атмосферу будівлями та опис поточної ситуації в громаді. Крім того, розроблено пропозиції для громади у середньостроковій перспективі з енергоефективності та розвитку відновлюваних джерел енергії у громаді.

На підставі проведеного аналізу, розроблені пропозиції для територіальної громади щодо розбудови місцевої політики сталого енергетичного розвитку у середньостроковій перспективі (найближчі 5 років) передбачають кроки, які необхідно передбачити у місцевій цільовій програмі.

З повним  змістом документа можна ознайомитись за допомогою посилання: Кращі рішення з енергоефективності та розвитку відновлюваних джерел енергії у Дубівській територіальній громаді Закарпатської області та/або через сканування QR-коду.

Прес-центр Центру європейських ініціатив

Цікаві дописи

English EN Hungarian HU Romanian RO Russian RU Slovak SK Ukrainian UK