by sorbamax

«Біобезпека» - спільні дії в надзвичайних ситуаціях у разі виявлення небезпечних та поширених інфекцій в Карпатському регіоні.

Проект «Біобезпека» – спільні дії в надзвичайних ситуаціях у разі виявлення небезпечних та поширених інфекцій в Карпатському регіоні, що виконується за фінансової підтримки Програми ENI СВС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, (Номер проекту: HUSKROUA/1901/8.1/0010) реалізовується з метою формування інституційної та інформаційної бази та запровадження спільних дій під час надзвичайних ситуацій для виявлення та профілактики поширення небезпечних інфекцій в Карпатському регіоні шляхом встановлення міцної співпраці між професійними установами в галузі біологічної епідеміологічної ситуації в прикордонних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України, модернізація лабораторії в Україні та Румунії, підвищення обізнаності місцевого населення та підвищення кваліфікації професійних установ та його персоналу.

Наступні очікувані досягнення проекту – свідоме населення в прикордонних регіонах щодо дій на випадок поширення небезпечних інфекцій. В результаті проектної діяльності місцеві громади та професійні установи, які працюють з домашніми та дикими тваринами, із традиційними продуктами з м’яса та молока, матимуть інструменти для забезпечення захисту від небезпечних інфекцій та запобіганню заражень на місцевому рівні.

Проект виконується у складі міжнародного партнерства, а саме:

Закарпатська регіональна державна лабораторія ветеринарної медицини (Закарпатська обласна державна лабораторія “ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА”), (Україна); Ветеринарна інституція здоров’я та харчової безпеки в м. Марамуреш (Румунія); Регіональне інноваційне агентство «RIA», (Словаччина); Центр Європейських Ініціатив, (Україна); Асоціація регіонального розвитку «KIUT», (Угорщина).

Початок проекту  01.07.2021. Термін реалізації проекту 24 місяці.

Посилання на сайт: https://biosecurity.european-center.org.ua/

Останні новини наших проектів:

English EN Hungarian HU Romanian RO Russian RU Slovak SK Ukrainian UK