Основне завдання хабу - створити оптимальне середовище для запровадження змін в енергетичній екосистемі України завдяки своєчасній інформаціı̈, обіну кращими практиками, залученню інвестицій, підтримці стартапів, навчанні та спілкуванню з професіоналами з енергетичного сектору.
![Danube_Energy_logo_1200 Danube_Energy_logo_1200](https://european-center.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/danube_energy_logo_1200-pa1z0h9kzz5ldjusga71uz6l836240jsaqk18zgkqo.png)
Консорціум партнерів проекту «Danube Energy+» розробив та реалізував навчальну програму для молодих новаторів в галузі енергоефективності. В якості ключового напрямку діяльності проекту «Danube Energy+», впровадження навчальної програми встановило найважливіші висновки для дизайну хабу. Дані висновки пов’язані з характером інновацій, що генеруються в регіоні, необхідними елементами навчання, а також інтересом інших зацікавлених сторін.
Відтворити відео