Карта пілотних громад NESіCA

by Centre European
21 переглянуто

Одним із результатів проекту є створення українськими експертами «Центру європейських ініціатив», карти пілотних громад «NESICA PILOT COMMUNITIES». Розробка карти виконана, в рамках реалізації завдань проекту «Нові енергетичні рішення у Карпатському регіоні» (NESiCA).

Проект виконується за фінансової підтримки Програми ENI СВС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 (проект № HUSKROUAHUSKROUA/1702/6.1/0014) у складі міжнародного консорціуму а саме: Ужгородський Національний Університет (Україна), Самоврядування регіону Саболч-Сатмар-Берег (Угорщина), Університет Штефана чел Маре у Сучаві (Румунія), Громадська організація «Центр європейських ініціатив» (Україна), Технічний університет в Кошице (Словаччина), Університет в місті Ньїредьгаза (Угорщина).

Головним завданням проекту є сприяння підвищенню енергоефективності та відновлюваних джерел енергії через освіту та практичну діяльність в громадах з метою підтримки сталого використання навколишнього середовища в прикордонних регіонах України, Угорщини, Румунії та Словаччини.

Карта пілотних громад, «NESICA PILOT COMMUNITIES» являє собою візуалізацію об’єктів Румунії, Словаччини, Угорщини та України у яких реалізовані основні завдання проекту. Карта включає в себе: пілотні громади проекту, об’єкти в яких було проведено енергоаудит, будівлі громад в яких була проведена інвентаризація, а також опис громад і будівель.

Отримати доступ до карти та ознайомитись з її змістом  можна за посиланням: «NESICA PILOT COMMUNITIES»  та/або через сканування QR-коду.

Прес-центр Центру європейських ініціатив

Цікаві дописи

English EN Hungarian HU Romanian RO Russian RU Slovak SK Ukrainian UK