Тендер на закупку та постачання мобільного обладнання «Квест-кімната «Energy Trap»

by Centre European
37 переглянуто

Громадська організація «Центр європейських ініціатив» в м.Ужгороді, оголошує тендер на закупку та постачання мобільного обладнання «Квест-кімната «Energy Trap» для реалізації завдань у проекті «Вихід з енергетичної пастки – більш свідомо для меншого споживання енергії» (Energy Trap), що викнується за фінансової підтримки Програми ENI СВС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 (проект № HUSKROUA/1702/6.1/0138) у складі міжнародного партнерства, а саме: Некомерційне Північно-алфелдське регіональне агентство енергетики “LLC ENEREA” (Угорщина); Громадська організація «Центр європейських ініціатив» (Україна); Регіональна агенція інновацій “RIA” (Словаччина).

Метою проекту є стимулювання активної участі учнів та викладачів у скороченні викидів парникових газів шляхом їх навчання тому, як заощадити енергію в школах та будинках, та підвищення обізнаності про важливість збереження природних ресурсів шляхом просування енергії з відновлюваних джерел.

Проект спрямований на стимулювання активної участі студентів та викладачів у скороченні викидів парникових газів шляхом навчання їх, як економити енергію в школах та будинках, та підвищити обізнаність про важливість збереження природних ресурсів шляхом просування енергії з відновлюваних джерел.
 

«Квест-кімната «Energy Trap» повинна бути обладнана на одновісному автомобільному причепі з тентом, розміром 300х160х176 см. Комплектація причепа повинна мати модулі що з нього знімаються, виконувати завдання інтерактивного майданчика з фізичним та цифровим обладнанням, який навчає та презентує передовий досвід та енергозбереження, використовуючи методи загальної освіти.  На суму, яка не перевищує 384770 грн.

  1. Сонячний блок. На загальну суму, яка не перевищує 192770 грн.

1.1 Стенд сонячної батареї. Стійка для сонячних батарей з панелями та супутнім обладнанням для демонстрації сонячної енергії, батареями для економії енергії та генераторами, на основі Мобільного інформаційно-навчального стенду ВДЕ Solar Unit1.3.

1.2 Вітрогенератор із стійкою. Вітрогенератор вертикального типу, не менш, як 400 Вт/год. Генератор вітрових турбін з вертикальною віссю обертання. Запускається при швидкості вітру від 2 м/с. Може працювати від вітру будь-якого напрямку, на основі вітрогенератора  Моделі 400SV.

1.3 Причеп одновісний. Одновісний автомобільний причеп з тентом, розміром 300х160х176 см, типу Лев 3-1.6 з інтерактивними квест-іграми альтернативної енергії (модель різних джерел енергії).
 
2. Намет типу «Геокупол». Намет у діаметрі не менш, як 6,2 м., каркас зі сталевої труби діаметром 25 мм, з полімерним фарбуванням синього кольору, щільністю тенту 650 г/м2. На суму, яка не перевищує 51200 грн.
 
3. Інтерактивна студія з інструментами для он-лайнові вікторини. На суму, яка не перевищує 140800 грн.

  • демонстраційні інструменти для виготовлення навчальних наборів з енергетики;
  • 3D-принтер / сканер та витратні матеріали;
  • інструменти для он-лайнові вікторини (ноутбук та 5 планшетів);
  • меблі (стіл і стільці для студентів, підставка);
  • обладнання для постачання WF (роутер).

За допомогою різних завдань «Квест-кімнати «Energy Trap» діти та дорослі мають бути спроможні вивчити прості засоби, які дозволять економити енергію в школах та будинках та зможуть дати їм усвідомлення важливості збереження природних ресурсів, щоб зупинити марнотрату енергії як у шкільному, так і в сімейному середовищі та пропагувати енергію від відновлюваних ресурсів.

Щоб долучитися до тендеру необхідно відправити свою комерційну пропозицію з 20.04.2021р. до 18.00 25.05.2021р. електронною поштою на адресу: ceiuzhgorod@gmail.com, або поштовим повідомленням на адресу: 88012, Закарпатська обл., м.Ужгород, вул.Швабська, 71а, ГО «Центр європейських ініціатив» із поміткою «Тендер на Квест-кімнату «Energy Trap».

Для отримання повної інформації щодо тендерних процедур, звертатись до менеджера проекту, Наталія Носа по телефону за номером 0993254990.

Цікаві дописи

English EN Hungarian HU Romanian RO Russian RU Slovak SK Ukrainian UK