Мотиваційні семінари – «Дунайська енергія: створення високоефективних стартапів, орієнтованих на енергетику»

by Centre European
15 переглянуто

В грудні 2019 року Центром Європейських Ініціатив та закарпатською командою проекту «DANUBE ENERGY+ Підвищення потенціалу Молодих Новаторів щодо започаткування змін у сфері енергоефективності в Дунайському макрорегіоні», проведено серію мотиваційних семінарів «Дунайська енергія: створення високоефективних стартапів, орієнтованих на енергетику».

Так, з метою привернути увагу молодих новаторів та студентів до відкриття конкурсу на участь у програмі «DANUBE ENERGY+», мотиваційні семінари були проведені:
– 10 грудня, на кафедрі міського будівництва і господарства Інженерно-технічного факультету УжНУ, м.Ужгород;
– 12 грудня, в бізнес-інкубаторі «KOLBIC», м.Коломия;
– 18 грудня, на кафедрі електронних систем Інженерно-технічного факультету УжНУ, м.Ужгород;
– 18 грудня, на кафедрі технології машинобудування Інженерно-технічного факультету УжНУ, м.Ужгород;
– 19 грудня, в коворкінкому клубу «AuraAcademica» у приміщенні гуртожитку УжНУ , м.Ужгород.

Наталія Носа, менеджер проекту, голова правління Центру Європейських Ініціатив, м.Ужгород, та експерти проекту, презентували план проведення конкурсу для молодих новаторів в рамках проекту Дунайської транснаціональної програми «DANUBE ENERGY+ Підвищення потенціалу Молодих Новаторів щодо започаткування змін у сфері енергоефективності в Дунайському макрорегіоні» на 2020-2021 роки.

Вони презентували інформацію про проект та розповіли, що у кожній країні-партнері проекту (Німеччина, Болгарія, Словаччина, Словенія, Хорватія, Чехія, Румунія, Сербія та Україна) створені Регіональні Альянси, розроблена система навчання для ключових регіональних суб’єктів екосистеми, система пре-акселерації ідентифікації та залучення молодих новаторів. Крім проведення мотиваційних семінарів, відбуватимуться мережеві заходи, демонстраційні дні, дні енергії, тощо.

Програма акселерації розпочнеться з січня 2020 року оголошенням конкурсу на участь. Інформація поширюватиметься через соціальні мережі, медіа та інструменти, якими користується молодь. Учасники програми зможуть отримати унікальні знання та навички формування бізнес-ідеї, розробки бізнес плану, перетворення своїх ідей на успішні підприємства, проведення переговорів з потенційними інвесторами. Найкращі 10 проектних ідей отримають можливість виходу на транснаціональний ринок.

Міжнародною командою проекту «DANUBE ENERGY+» був розроблений інноваційний інструмент, який включає в себе презентації викликів галузі, успішних прикладів та переваг програм попередньої акселерації для молодих новаторів, навчальні матеріали, які включають моделі, стратегії та передовий досвід, а також матеріали навчальних семінарів, мотиваційні відеоролики, тощо.

У разі, якщо у Вас є бізнес ідея, ви хочете взяти участь у проекті, ви можете вже сьогодні звертатися до команди проекту на мейл: ceiuzhgorod@gmail.com або тел. +380993254990 (контактна особа – Наталія Носа).

Прес-центр ГО «Центр Європейських Ініціатив»

Цікаві дописи

English EN Hungarian HU Romanian RO Russian RU Slovak SK Ukrainian UK