Мотиваційні візити – підготовка до відкриття конкурсу на участь у програмі «Дунайська енергія +»

by Centre European
12 переглянуто

10 грудня 2019 року відбувся мотиваційний візит до інженерно – технічного факультету УжНУ. В зустрічі взяли участь студенти інженерно-технічного факультету.

Наталія Носа, менеджер проекту, голова правління Центру Європейських Ініціатив, м.Ужгород, презентувала план проведення конкурсу для молодих новаторів в рамках проекту Дунайської транснаціональної програми «DANUBE ENERGY+ Підвищення потенціалу Молодих Новаторів щодо започаткування змін у сфері енергоефективності в Дунайському макрорегіоні» на 2020-2021 роки.

В кожній країні-партнері проекту (Німеччина, Болгарія, Словаччина, Словенія, Хорватія, Чехія, Румунія, Сербія та Україна) створені Регіональні Альянси, розроблена система навчання для ключових регіональних суб’єктів екосистеми, система пре-акселерації ідентифікації та залучення молодих новаторів.

Програма акселерації розпочнеться з січня 2020 року оголошенням конкурсу на участь. Будуть проведені мотиваційні семінари, мережеві заходи, демонстраційні дні, дні енергії. Інформація поширюватиметься через соціальні мережі, медіа та інструменти, якими користується молодь. Учасники програми зможуть отримати унікальні знання та навички формування бізнес-ідеї, розробки бізнес плану, перетворення своїх ідей на успішні підприємства, проведення переговорів з потенційними інвесторами. Найкращі 10 проектних ідей отримають можливість виходу на транснаціональний ринок. Міжнародною командою проекту «DANUBE ENERGY+» був розроблений інноваційний інструмент, який включає в себе презентації викликів галузі, успішних прикладів та переваг програм попередньої акселерації для молодих новаторів, навчальні
матеріали, які включають моделі, стратегії та передовий досвід, а також матеріали навчальних семінарів, мотиваційні відеоролики, тощо.

У разі, якщо у Вас є бізнес ідея, ви хочете взяти участь у проекті, ви можете вже сьогодні звертатися до команди проекту на мейл: ceiuzhgorod@gmail.com або тел. +380993254990 (контактна особа – Наталія Носа).

Цікаві дописи

English EN Hungarian HU Romanian RO Russian RU Slovak SK Ukrainian UK