Оголошено конкурс на участь об’єднаних територіальних громад у міжнародному проекті NESICA

by Centre European
12 переглянуто

Громадська організація «Центр європейських ініціатив» в м.Ужгороді, оголошує конкурс на участь об’єднаних територіальних громад Закарпатської області у міжнародному проекті «Нові енергетичні рішення у Карпатському регіоні» (NESICA).

Конкурс оголошено з метою участі у проекті «Нові енергетичні рішення у Карпатському регіоні», що виконується за фінансової підтримки Програми ENI СВС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 (проект № HUSKROUA/1702/6.1/0014) у складі міжнародного консорціуму а саме: Ужгородський Національний Університет (Україна), Самоврядування регіону Саболч-Сатмар-Берег (Угорщина), Університет Штефана чел Маре у Сучаві (Румунія), Громадська організація «Центр європейських ініціатив» (Україна), Технічний університет в Кошице (Словаччина), Університет в місті Ніредьгаза (Угорщина).

Головним завданням проекту є сприяння підвищенню енергоефективності та відновлюваних джерел енергії через освіту та практичну діяльність в громадах з метою підтримки сталого використання навколишнього середовища в прикордонних регіонах України, Угорщини, Румунії та Словаччини.

За результатами конкурсу буде відібрано три пілотні об’єднані територіальні громади Закарпатської області, у яких буде навчений персонал щодо використання нових технологій та інновацій у галузі відновлюваної енергетики, розроблено рекомендації щодо енергоефективності для кожної із громад. Учасникам проекту буде надана можливість прийняти участь у заходах проекту, долучитись до розробки Енергетичної Концепції транскордонного співробітництва та ознайомитись з досвідом закордонних колег з питань енергоефективності.

Щоб долучитися до проекту необхідно відправити заповнений мотиваційний лист (завантажити тут), надсилати його до 17 липня 2020 року на поштову скриньку: ceiuzhgorod@gmail.com, з поміткою «Конкурс NESICA» та повідомити по телефону за номером 0993254990, Менеджер проекту, Наталія Носа.

Цікаві дописи

English EN Hungarian HU Romanian RO Russian RU Slovak SK Ukrainian UK