Тендер на послуги з усного перекладу та організації заходів для громад у проект «Нові енергетичні рішення у Карпатському регіоні» NESICA

by Centre European
9 переглянуто

ТЕНДЕР ЗАВЕРШЕНО

Громадська організація «Центр європейських ініціатив» в м.Ужгороді, оголошує тендер на надання послуг для реалізації завдань у проект «Нові енергетичні рішення у Карпатському регіоні» NESICA. Послуги з усного перекладу на робочих зустрічах та послуги з організації відеоконференцій, тренінгів та робочих зустрічей для громад.

Тендери оголошені з метою виконання завдань проекту «Нові енергетичні рішення у Карпатському регіоні» NESICA, що виконується за фінансової підтримки Програми ENI СВС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 (проект № HUSKROUAHUSKROUA/1702/6.1/0014) у складі міжнародного консорціуму а саме: Ужгородський Національний Університет (Україна), Самоврядування регіону Саболч-Сатмар-Берег (Угорщина), Університет Штефана чел Маре у Сучаві (Румунія), Громадська організація «Центр європейських ініціатив» (Україна), Технічний університет в Кошіце (Словаччина), Університет в місті Ніредьгаза (Угорщина).

Головним завданням проекту є сприяння підвищенню енергоефективності та відновлюваних джерел енергії через освіту та практичну діяльність в громадах з метою підтримки сталого використання навколишнього середовища в прикордонних регіонах України, Угорщини, Румунії та Словаччини.

Вимоги до надання послуг з усного перекладу на робочих зустрічах.

Опис завдань: Усний переклад з української на англійську та з англійської на українську (1 людино/день Х 12 днів) на робочих зустрічах, участь у спільних робочих зустрічах експертів, круглих столах, семінарах, конференціях, консультування.

Критерії оцінки тендерних пропозицій: Кандидат має всі належні дозволи на проведення діяльності, пропонує вигідну ціну-якість, можливість безготівкової оплати, наявність виписки із ЄДРПОУ, досвід у роботі  не менш як 5 років, позитивний імідж діяльності на ринку постачальників послуг, наявність персоналу, володіння українською та англійською мовами.

Максимальний бюджет: 130 750, 00 грн. (Сто тридцять тисяч сімсот п’ятдесят грн. 00 коп.)

Щоб долучитися до тендеру необхідно відправити свою комерційну пропозицію з 08.01.2021р. до 18.00 08.02.2021р. електронною поштою на адресу: ceiuzhgorod@gmail.com, або поштовим повідомленням на адресу: 88012, Закарпатська обл., м.Ужгород, вул.Швабська, 71а, ГО «Центр європейських ініціатив».

Вимоги до надання послуг з організації відеоконференцій, тренінгів та робочих зустрічей для громад.

Опис завдань: Організація відеоконференцій, тренінгів та робочих зустрічей для громад. (6 заходів по 20 чоловік), складання програм, запрошення та реєстрація учасників, облаштування залу столами та стільцями, забезпечення обладнанням, його підключенням та налаштуванням, забезпечення учасників обідом, кавою та водою, забезпечення виконання інших можливих послуг чи товарів під час організації заходу.

Критерії оцінки тендерних пропозицій: Кандидат має всі належні дозволи на проведення діяльності, пропонує вигідну ціну-якість, можливість безготівкової оплати, наявність виписки із ЄДРПОУ, досвід у роботі  не менш як 5 років, позитивний імідж діяльності на ринку постачальників послуг, наявність персоналу, володіння українською та англійською мовами.

Максимальний бюджет: 143 000, 00 грн. (Сто сорок три тисячі грн. 00 коп.)

Щоб долучитися до тендеру необхідно відправити свою комерційну пропозицію з 08.01.2021р. до 18.00 08.02.2021р. електронною поштою на адресу: ceiuzhgorod@gmail.com, або поштовим повідомленням на адресу: 88012, Закарпатська обл., м.Ужгород, вул.Швабська, 71а, ГО «Центр європейських ініціатив».

Для отримання повної інформації щодо тендерних процедур, звертатись до менеджера проекту, Наталія Носа по телефону за номером 0993254990.

Цікаві дописи

English EN Hungarian HU Romanian RO Russian RU Slovak SK Ukrainian UK