Тендер на послуги з розробки концепції та перекладу у проект «Нові енергетичні рішення у Карпатському регіоні» NESICA

by Centre European
8 переглянуто

ТЕНДЕР ЗАВЕРШЕНО

Громадська організація «Центр європейських ініціатив» в м.Ужгороді, оголошує тендер на надання послуг для реалізації завдань у проект «Нові енергетичні рішення у Карпатському регіоні» NESICA. Послуги з розробки концепції з енергоефективності  для пілотних громад та кращих практик та послуги з перекладу проектної документації.

Тендери оголошені з метою виконання завдань проекту «Нові енергетичні рішення у Карпатському регіоні» NESICA, що виконується за фінансової підтримки Програми ENI СВС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 (проект № HUSKROUAHUSKROUA/1702/6.1/0014) у складі міжнародного консорціуму а саме: Ужгородський Національний Університет (Україна), Самоврядування регіону Саболч-Сатмар-Берег (Угорщина), Університет Штефана чел Маре у Сучаві (Румунія), Громадська організація «Центр європейських ініціатив» (Україна), Технічний університет в Кошіце (Словаччина), Університет в місті Ніредьгаза (Угорщина).

Головним завданням проекту є сприяння підвищенню енергоефективності та відновлюваних джерел енергії через освіту та практичну діяльність в громадах з метою підтримки сталого використання навколишнього середовища в прикордонних регіонах України, Угорщини, Румунії та Словаччини.

Вимоги до надання послуг  з перекладу проектної документації.

Опис завдань:      Письмовий переклад з української на англійську та з англійської на українську 1000 сторінок тексту, формат аркуша А4, участь у спільних робочих зустрічах експертів, круглих столах, семінарах, конференціях, консультування.

Критерії оцінки тендерних пропозицій: Кандидат має всі належні дозволи на проведення діяльності, пропонує вигідну ціну-якість, можливість безготівкової оплати, наявність виписки із ЄДРПОУ, досвід у роботі  не менш як 5 років, позитивний імідж діяльності на ринку постачальників послуг, наявність персоналу, володіння українською та англійською мовами.

Максимальний бюджет: 200 000, 00 грн. (Двісті тисяч грн. 00 коп.)

Щоб долучитися до тендеру необхідно відправити свою комерційну пропозицію з 25.05.2020р. до 18.00 29.06.2020р. електронною поштою на адресу: ceiuzhgorod@gmail.com, або поштовим повідомленням на адресу: 88012, Закарпатська обл., м.Ужгород, вул.Швабська, 71а, ГО «Центр європейських ініціатив».

Вимоги до надання послуг з розробки концепції з енергоефективності  для пілотних громад та кращих практик.

Опис завдань:      Розробка концепції з енергоефективності  для пілотних громад та кращих практик, проведення базових досліджень, вивчення законодавства та сучасних практик, участь у спільних робочих зустрічах експертів, круглих столах, семінарах, конференціях, консультування.

Критерії оцінки тендерних пропозицій: Кандидат має всі належні дозволи на проведення діяльності, пропонує вигідну ціну-якість, можливість безготівкової оплати, наявність виписки із ЄДРПОУ, досвід у роботі  не менш як 5 років, позитивний імідж діяльності на ринку постачальників послуг, наявність персоналу, володіння українською та англійською мовами.

Максимальний бюджет: 312 000, 00 грн. (Триста дванадцять тисяч грн. 00 коп.)

Щоб долучитися до тендеру необхідно відправити свою комерційну пропозицію з 01.07.2020р. до 18.00 03.08.2020р. електронною поштою на адресу: ceiuzhgorod@gmail.com, або поштовим повідомленням на адресу: 88012, Закарпатська обл., м.Ужгород, вул.Швабська, 71а, ГО «Центр європейських ініціатив».

Для отримання повної інформації щодо тендерних процедур, звертатись до менеджера проекту, Наталія Носа по телефону за номером 0993254990.

Цікаві дописи

English EN Hungarian HU Romanian RO Russian RU Slovak SK Ukrainian UK