Вакансія на посаду менеджера з комунікації

by Centre European
7 переглянуто

ВАКАНСІЯ ЗАКРИТА

Центр європейських ініціатив, запрошує до співпраці молодь для реалізації міжнародного проекту Danube Energy +, що виконується за підтримки Дунайської транснаціональної програма Intеrrеg в Закарпатській області України.


Проект Danube Energy + вирішує необхідність змін у регіональних екосистемах, задля підтримки молодих новаторів у перетворенні їх новітніх ідей на підприємствах. Загальна мета проекту полягає у створенні сприятливого середовища, яке буде підтримувати молодих новаторів, щоб започатковувати зміни у сфері енергоефективності шляхом створення надзвичайно інноваційних стартапів у міжнародному регіоні Дунаю. Проект реалізовуватиметься у період з серпня 2018 по липень 2021 рр.
 
Вимоги до посади менеджера з комунікації.
 
Освіта: вища (бакалавр, магістр) економічна та / або юридична освіта, або освіта з питань міжнародних економічних відносин.
 
Знання: вимог ведення діловодства, базових знань щодо вимог Європейської Комісії та її принципів щодо співробітництва з Україною, щодо основ управління проектами та керівництва проектним циклом. Досвід роботи в європейських проектах є перевагою.
 
Навички: організаційні навички, уміння роботи на комп’ютері (Інтернет, електронне листування, Microsoft Office, PowerPoint, Microsoft Excel).
 
Знання мов: знання англійської (письмово, усно) та української мов. Перевага надається кандидату із додатковим базовими знанням німецької мови.
 
Комунікаційні навички: здатність отримувати, узагальнювати та аналізувати інформацію з метою її використання у подальшій роботі, здатність у обговорюванні питань, проведенні переговорів з органами влади, представниками освітнього, громадського та приватного сектору.
 
Особисті якості: здатність якісно, швидко і правильно виконувати договірні зобов’язання, відчуття відповідальності та розумна ініціатива, здатність працювати самостійно та в команді, чесність та високий рівень відповідальності у використанні фінансових коштів.
 
Додаткові вимоги: українське громадянство, проживання в межах м. Ужгорода або його передмість.
Для обговорення питань працевлаштування кандидат повинен до 20 серпня 2018 року надати: коротке резюме (CV) стандартної форми на українській та англійській мовах, з описанням досвіду роботи за вище зазначеними вимогами.
 
Контактні дані:
м. Ужгород,
вул. Швабська, 71а
Тел.: +380993254990
Ел. пошта: associationiardi@gmail.com

Цікаві дописи

English EN Hungarian HU Romanian RO Russian RU Slovak SK Ukrainian UK