Тендер із надання послуг експерта із енергоефективності

by Centre European
5 переглянуто

ТЕНДЕР ЗАВЕРШЕНО

Центр європейських ініціатив, запрошує до співпраці зацікавлені особи  для реалізації міжнародного проекту Danube Energy + , що виконується за підтримки Дунайської транснаціональної програма Intеrrеg в Закарпатській області України.

Проект Danube Energy + вирішує необхідність змін у регіональних екосистемах, задля підтримки молодих новаторів у перетворенні їх новітніх ідей на підприємствах. Загальна мета проекту полягає у створенні сприятливого середовища, яке буде підтримувати молодих новаторів, щоб започатковувати зміни у сфері енергоефективності шляхом створення надзвичайно інноваційних стартапів у міжнародному регіоні Дунаю. Проект реалізовуватиметься у період з серпня 2018 по липень 2021 рр.

Вимоги.

Освіта: вища (бакалавр, магістр).

Професіональні навички: практичні навички та досвід із надання експертних послуг з питань забезпечення стратегічного підходу у галузі ефективного використання альтернативних джерел енергії, досвід управління в державних, регіональних або місцевих органів влади, навички у реалізації завдань з регіонального розвитку, знання законодавчих та нормативно-правових документів на національному та регіональному рівнях, досвід роботи у міжнародних проектах та програмах, навички у реалізації завдань з розвитку регіону в якості лідера та розробки стратегічних документів, наявність власних публікацій.

Комп’ютерні навички: професійні навички уміння роботи на комп’ютері (Інтернет, електронне листування, Windows, Microsoft Office, PowerPoint, Microsoft Excel, на рівні користувачів Facebook, Skype.

Мовні навички: знання української мови, вміння працювати із документами англійською мовою.

Додаткові вимоги: українське громадянство, проживання в межах м. Ужгорода або Закарпатської області.

Для обговорення питань працевлаштування кандидат повинен до 20 вересня 2018 року надати: коротке резюме (CV) стандартної форми на українській та англійській мовах, з описанням досвіду роботи за вище зазначеними вимогами.

Контактні дані:
м. Ужгород,
вул. Швабська, 71а
Тел.: +380993254990
Ел. пошта: associationiardi@gmail.com

Цікаві дописи

English EN Hungarian HU Romanian RO Russian RU Slovak SK Ukrainian UK