Вакансія на посаду менеджера проекту Danube Energy +

by Centre European
12 переглянуто

ВАКАНСІЯ ЗАКРИТА
 

Центр європейських ініціатив, запрошує зацікавлену особу для реалізації міжнародного проекту Danube Energy +, що виконується за підтримки Дунайської транснаціональної програма Intеrrеg у Закарпатській області України.

Проект Danube Energy +  вирішує необхідність змін у регіональних екосистемах, задля підтримки молодих новаторів у перетворенні їх новітніх ідей на підприємствах. Загальна мета проекту полягає у створенні сприятливого середовища, яке буде підтримувати молодих новаторів, щоб започатковувати зміни у сфері енергоефективності шляхом створення надзвичайно інноваційних стартапів у міжнародному регіоні Дунаю. Проект реалізовуватиметься у період  з серпня 2018 по липень 2021 рр.

Вимоги до посади менеджера.

Освіта: вища (бакалавр, магістр) інженерна освіта, або освіта у галузі ефективного використання альтернативних джерел енергії.

Знання: базових знань щодо основ управління проектами, керівництва проектним циклом та звітності. Знання у галузі ефективного використання та впровадження альтернативних джерел енергії, є перевагою.

Навички: організаційні навички, досвід тренерської та/або викладацької діяльності, формування ефективної команди, підготовки тематичних документів, уміння роботи на комп’ютері (Інтернет, електронне листування, Microsoft Office, PowerPoint, Microsoft Excel).

Знання мов: знання української мови та базовий рівень англійської.

Комунікаційні навички: здатність отримувати, узагальнювати та аналізувати інформацію з метою її використання у подальшій роботі, здатність у обговорюванні питань, проведенні переговорів з органами влади, представниками освітнього, громадського та приватного сектору.

Особисті якості: здатність якісно, швидко і правильно виконувати договірні зобов’язання, відчуття відповідальності та розумна ініціатива, здатність працювати самостійно та в команді, чесність та високий рівень відповідальності у використанні фінансових коштів.

Додаткові вимоги: українське громадянство, проживання в межах м. Ужгорода або його передмість.

Для обговорення питань працевлаштування кандидат повинен до 20 листопада 2018 року надати: коротке резюме (CV) стандартної форми на українській та англійській мовах, з описанням досвіду роботи за вище зазначеними вимогами.

 
Контактні дані:

м. Ужгород,

вул. Швабська, 71а

Тел.: +380993254990

Ел. пошта: associationiardi@gmail.com

Цікаві дописи

English EN Hungarian HU Romanian RO Russian RU Slovak SK Ukrainian UK