Проект Danube Energy+ розпочав свою роботу

by Centre European
8 переглянуто

24 жовтня 2018 року, міжнародною партнерською зустріччю у м.Карлсрує (Німеччина) розпочав свою роботу транснаціональний проект Danube Energy +, що вирішує необхідність змін у регіональних екосистемах, задля підтримки молодих новаторів у перетворенні їх новітніх ідей на підприємствах. В зустрічі партнерів та експертів проекту Danube Energy +, що виконується за підтримки Дунайської транснаціональної програма “Interreg”, взяла участь команда партнерської організації Центру Європейських Ініціатив із м.Ужгорода.

Загальна мета проекту полягає у створенні сприятливого середовища, яке буде підтримувати молодих новаторів, щоб започатковувати зміни у сфері енергоефективності шляхом створення надзвичайно інноваційних стартапів у міжнародному регіоні Дунаю. Проект реалізовуватиметься у період  з серпня 2018 по липень 2021 рр.

Проект Danube Energy +, застосовує екосистему як інноваційну систему навчання для ключових учасників регіону, що буде розроблятися шляхом взаємодії навчання з партнерами проекту та ексклюзивні процеси проектування залучатиме регіональні державні адміністрації, університети, малі та середні підприємства та суб’єкти підтримки бізнесу. Він унікально складається з двох основних елементів:

– найкращих практик, моделей та досвіду в ідентифікації та мотивації окремих молодих новаторів у регіональних екосистемах та їх зв’язок з учасниками екосистем;

– розроблений інструмент Danube Energy +, як схема вивчення передчасного прискорення для молодих новаторів, що підвищує їхні компетенції, щоб започаткувати успішні підприємства.

Навчальна система буде пілотована у 9 країнах, в яких беруть участь 90 ключових регіональних учасників екосистем та 90 молодих новаторів, які бажають покращити знання учасників регіональних екосистем.

Для забезпечення стійкості та трансферу на регіональному та міжрегіональному рівнях регіональні канали Danube Energy +, будуть створені в тісному співробітництві з регіональними державними адміністраціями та членами регіонального альянсу на основі регіональних стратегій, включаючи план трансфертів в інші регіони.

9 партнерів проекту та 7 асоційованих стратегічних партнерів, як ключових стратегічних організацій, що співпрацюють з регіональними державними адміністраціями, приєдналися до проекту Danube Energy +, щоб створити унікальне партнерство, засноване на необхідних основних експертизах: робота з молодими новаторами в регіональних екосистемах; розробка та запуск програм попереднього прискорення; співпраця з регіональними зацікавленими сторонами, створення центрів та дій, та підтримка регіональної політики.

Цікаві дописи

English EN Hungarian HU Romanian RO Russian RU Slovak SK Ukrainian UK