Вакансія на посаду асистента проекту «Нові енергетичні рішення у Карпатському регіоні» NESICA

by Centre European
14 переглянуто

Громадська організація «Центр європейських ініціатив» в м.Ужгороді, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади асистента проекту «Нові енергетичні рішення у Карпатському регіоні» NESICA та подальшої участі у реалізації проектів міжнародної технічної допомоги Програми ENI СВС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.


Вакансію оголошені з метою виконання завдань проекту «Нові енергетичні рішення у Карпатському регіоні» NESICA, що виконується за фінансової підтримки Програми ENI СВС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 (проект № HUSKROUAHUSKROUA/1702/6.1/0014) у складі міжнародного консорціуму а саме: Ужгородський Національний Університет (Україна), Самоврядування регіону Саболч-Сатмар-Берег (Угорщина), Університет Штефана чел Маре у Сучаві (Румунія), Громадська організація «Центр європейських ініціатив» (Україна), Технічний університет в Кошіце (Словаччина), Університет в місті Ніредьгаза (Угорщина).
 

Головним завданням проекту є: сприяння підвищенню енергоефективності та відновлюваних джерел енергії через освіту та практичну діяльність в громадах з метою підтримки сталого використання навколишнього середовища в прикордонних регіонах України, Угорщини, Румунії та Словаччини.

Вимоги до посади асистента проекту.
 
Професіональні навички: знання щодо основ управління проектами Програм ENI СВС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 та керівництва проектним циклом проектів, що реалізовувалися на регіональному, або європейському рівнях, вміння працювати в команді та приймати рішення у кризових ситуаціях.
 
Комп’ютерні навички: професійні навички уміння роботи на комп’ютері (Інтернет, електронне листування, Windows, Microsoft Office, PowerPoint, Microsoft Excel), графічний редактор, на рівні користувачів Facebook, Skype, Windows Messenger.
 
Освіта: неповна або повна вища освіта.
 
Мовні навички: знання англійської (письмово, усно) та української мов; перевага надається кандидату із знанням додаткових мов прикордоння (угорська, словацька, румунська).
 
Основні завдання у проекті: обробка документації відповідно до правил Програм ENI СВС, обробка документації відповідно до завдань проекту «NESICA», підготовка матеріалів для проведення міжнародних зустрічей, семінарів, конференцій, засідання груп експертів тощо.
 
Додаткові вимоги до вакантної посади: українське громадянство, проживання в межах м. Ужгорода або його передмість.
 
Для обговорення питань працевлаштування, кандидат повинен до 01 лютого 2021 року надіслати електронною поштою резюме за європейським стандартом (посилання на форму резюме (CV) на англійській мові, з описанням досвіду роботи за вище зазначеними вимогами.
 
Контактні дані: Ел. пошта: ceiuzhgorod@gmail.com Тел.: 0993254990.

Цікаві дописи

English EN Hungarian HU Romanian RO Russian RU Slovak SK Ukrainian UK