Друге засідання Регіонального Альянсу Danube Energy+ в Мукачево

by Centre European
9 переглянуто

19 березня 2019 року у м.Мукачево на базі Мукачівського Державного Університету проведено 2-ге засідання Регіонального Альянсу з енергоефективності, який створений в рамках проекту «Дунайська Енергія +». Під час засідання здійснено презентацію основних завдань проекту та презентовані спільні інструментів прискорення бізнесу в Дунайському макрорегіоні, які розробляються та які будуть спрямовані на підтримку у формуванні інноваційних стартапів у сфері енергоефективності в Закарпатській області.

19 березня 2019 року до роботи Регіонального Альянсу долучився Мукачівський Державний Університет. В рамках заходу відбувся візит до Інформаційно-навчального центру з енергоефективності та відновлювальних джерел енергії. Зокрема, у проведенні 2-го засідання Регіонального Альянсу активну участь взяли Агентство місцевого розвитку та інформаційних ресурсів «Європоліс», Закарпатське відділення Асоціації міст України, ГО «Екосфера», Центр українсько-словацького транскордонного співробітництва «Карпати», та інші.

Представниками Ужгородського Державного Університету представлено 2-і ідеї, які можуть бути залучені до проекту та здійснено детальне обговорення даних ідей. Таким чином, розпочато формування стартапів в Закарпатській області.

У Закарпатській області здійснюється реалізація проекту «DANUBE ENERGY+ Підвищення потенціалу Молодих Новаторів» щодо започаткування змін у сфері енергоефективності в Дунайському макрорегіоні» Дунайської транснаціональної програми.

Учасниками проекту є країни Дунайського макрорегіону, а саме: Німеччина, Болгарія, Словаччина, Словенія, Хорватія, Чехія, Румунія, Сербія та Україна (Закарпатська область, як цільовий регіон Дунайської Стратегії). Для реалізації проекту створено міжнародний консорціум організацій, діяльність яких спрямована на підтримку малого і середнього бізнесу (МСБ) та розвиток енергоефективності через впровадження стартапів молодих новаторів.

Партнером проекту зі сторони України виступає ГО «Центр європейських ініціатив» (м.Ужгород, Україна).

Станом на початок 2019 року сформовані Регіональні Альянси в кожній із країн проекту, які будуть активно співпрацювати між собою та реалізовувати комплексний підхід до розвитку енергоефективності через підтримку молодих новаторів у сфері малого і середнього бізнесу .

До Регіонального Альянсу у Закарпатській області уже увійшли представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань та галузевих професійних інституцій, агентств регіонального розвитку, а також представники малого і середнього бізнесу (МСБ). Перше засідання Регіонального Альянсу відбулося 26 грудня 2018 року на базі Ужгородського національного Університету.

Проект спрямований на здійснення позитивних змін у політиці і практиці енергоефективності на регіональних рівнях Дунайського макрорегіону та сприятиме формуванню сприятливого середовища задля успішного впровадження інновацій у сфері енергоефективності.

При бажанні долучитися до реалізації проекту молоді новатори – підприємці можуть контактуватиелектронна пошта associationiardi@gmail.com тел. +380993254990, Наталія Носа, Центр Європейських Ініціатив.

Цікаві дописи

English EN Hungarian HU Romanian RO Russian RU Slovak SK Ukrainian UK