Оголошено конкурс на участь об’єднаних територіальних громад у міжнародному проекті BioSecurity

by Centre European
22 переглянуто

Громадська організація «Центр європейських ініціатив» в м.Ужгороді, оголошує конкурс на участь об’єднаних територіальних громад Закарпатської області у міжнародному проекті “BioSecurity”- cпільні дії в надзвичайних ситуаціях у разі виявлення небезпечних та поширених інфекцій в Карпатському регіоні.

Конкурс оголошено з метою участі у проекті “BioSecurity”- cпільні дії в надзвичайних ситуаціях у разі виявлення небезпечних та поширених інфекцій в Карпатському регіоні, що виконується за фінансової підтримки Програми ENI СВС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 (проект № HUSKROUA/1901/8.1/0010) у складі міжнародного консорціуму а саме: Головний партнер: Закарпатська Регіональна Державна Лабораторія Держпродспоживслужби (Україна); Партнери: Департамент безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Марамуреш (Румунія); Регіональна агенція інновацій RIA (Словаччина); Громадська організація «Центр європейських ініціатив» (Україна); Асоціація регіонального розвитку «КІУТ» (Угорщина).

Загальною метою проекту є  формування інституційної та інформаційної бази та запровадження спільних дій під час надзвичайних ситуацій для виявлення та попередження поширених небезпечних інфекцій в Карпатському регіоні шляхом встановлення тісної співпраці між професійними установами в галузі біологічної епідеміологічної ситуації в прикордонних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України.

За результатами конкурсу  буде відібрано три пілотні об’єднані територіальні громади Закарпатської області, для яких буде розроблені інструкції, що містять вказівки щодо дій, пов’язаних у випадку виявлення небезпечних вірусів під час надзвичайної ситуації, буде навчений професійний персонал та проінформовані громади, фермери, мисливські організації, тощо. Налагоджена співпраця між громадами та лабораторіями. Учасникам проекту буде надана можливість прийняти участь у заходах проекту, долучитись до розробки Методичних рекомендацій  та Плану дій та ознайомитись з досвідом закордонних колег з питань біобезпеки.

Щоб долучитися до проекту необхідно відправити заповнений мотиваційний лист (скачати тут), надсилати його до 31 березня 2022 року на поштову скриньку: ceiuzhgorod@gmail.com, з поміткою «Конкурс BioSecurity» та повідомити по телефону за номером 0508445223, Менеджер проекту, Вадим Пилипенко.

Цікаві дописи

English EN Hungarian HU Romanian RO Russian RU Slovak SK Ukrainian UK